Jak jste se o nás dozvěděli?
Seznam
31/262 (12%)
Google
164/262 (63%)
Jiný vyhledávač
21/262 (8%)
Facebook
4/262 (2%)
Rádio
2/262 (1%)
Viděl(a) jsem prodejnu
37/262 (14%)
Viděl(a) jsem firemní auto
3/262 (1%)

 Nákupem výrobků Brita pomáháte

RECYKLACE FILTRŮ

Za vrácení použité patrony sleva na novou

Více ZDE

 Při nákupu nad 1500,- Kč doprava zdarma!

Jak vybrat filtrační konvici?

19. 09. 2021, 19:18

Často se setkáváme s tím, že si zákazník neví rady kterou konvici Brita zvolit. V tomto blogu se vám pokusíme krátce a snad i srozumitelně poradit.

Předem je třeba říci: filtr je ve všech konvicích Brita stejný, výsledná přefiltrovaná voda je tedy u všech konvic Brita také stejná. Rozdíl je především v designu a detailech.


Konvice Brita Marella - základní a nejprodávanější model, který má počítadlo Memo (po 4 týdnech ukáže výměnu patrony). Vodu naléváte do konvice tak, že palcem nadzvednete víčko a napustíte. K dispozici v různých barvách ve velikosti cool (1,4 litru) a XL (2,4 litru).


Konvice Brita Aluna - podobná jako Marella, má stejné počítadlo Memo, jen při napouštění vody musíte sundat celé víko. K dispozici v bílé barvě ve velikosti cool (1,4 litru) a XL (2,4 litru).


Konvice Brita Style - podobná jako Marella, jen nový, modernější vzhled a jiné počítadlo. Počítadlo je jako semafor: zelená, oranžová (blíží se konec životnosti filtru), červená (vyměnit filtr). K dispozici v různých barvách ve velikosti cool (1,4 litru) a XL (2,4 litru).

Konvice Brita Elemaris - nejvyšší model, měřák Brita Meter s čidlem (měří průtok vody i čas, ukáže výměnu filtru po přefiltrování 100 litrů vody, nebo po 4 týdenech). Pogumovaná rukojeť i dno, při napouštění se víko tlakem vody samo otevře. K dispozici v různých barvách ve velikosti cool (1,4 litru) a XL (2,4 litru).

Zásobník Brita Flow - nejedná se o klasickou konvic, ale o 5,2 litrový zásobník s kohoutkem. Má počítadlo Memo (po 4 týdnech ukáže výměnu patrony). Vodu naléváte vrchním otvorem. 

Jaký typ konvice zvolíte tedy záleží na vašich preferencích. Jaká barva či design se vám hodí do kuchyně, jste ochotni si připlatit za lepší vzhled, sofistikovanější měřák .... ? Ať už upřednostníte kteroukoli konvici Brita, s chutí výsledné přefiltrované vody budete jistě spokojeni.

Komentáře1

08. 01. 2023, 00:05:25
Jan Šimek - odpovědět
Dobrý den. Mám problém s vodou. Vzniká mi obrovské množství vody po mytí v koupelně. Chci filtrační konvici používat k přelivani vody z kýblu do kyble. Výroba čisté vody. Sháním nejlevnější filtrační konvici Brita na trhu. Prosím můžete mi pomoci a poradit jak vyrábět čistou vodu.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen správně fungovat. Dokument o využití cookies

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím