Jak jste se o nás dozvěděli?
Seznam
31/262 (12%)
Google
164/262 (63%)
Jiný vyhledávač
21/262 (8%)
Facebook
4/262 (2%)
Rádio
2/262 (1%)
Viděl(a) jsem prodejnu
37/262 (14%)
Viděl(a) jsem firemní auto
3/262 (1%)

 Nákupem výrobků Brita pomáháte

RECYKLACE FILTRŮ

Za vrácení použité patrony sleva na novou

Více ZDE

 Při nákupu nad 1500,- Kč doprava zdarma!

Profesionální výdejníky vody Brita pro kanceláře a firmy

29. 05. 2023, 22:29

Abyste se cítili dobře a byli v nejlepší kondici, měli byste denně vypít přibližně dva litry vody. Výdejníky vody BRITA nabízejí zaměstnancům, návštěvníkům a zákazníkům čerstvě filtrovanou vodu BRITA přímo z vodovodní přípojky.

Výdejníky Brita jsou:

praktické: až 5 druhů vody stisknutím tlačítka

Úsporné: kompletní řešení, které šetří náklady

Šetrné k životnímu prostředí: trvale udržitelný požitek

 

Nikdy se nevyprázdní a voda z nich je stále čerstvá

Výdejníky vody s pevnou přípojkou od společnosti BRITA jsou ideálním řešením, pokud chcete mít vždy po ruce čerstvě filtrovanou a chutnou vodu. Ať už v kanceláři, v gastronomii, ve školách, nemocnicích, výrobních podnicích nebo v jiných odvětvích. Ušetříte si organizační a logistickou námahu spojenou s pořizováním a skladováním lahví nebo barelů s vodou. Profesionální filtrace BRITA vodu z vodovodu promění v hygienicky čisté a chutné osvěžení.

Úsporné a ekonomické

Přechod ke značce Brita se vyplatí i z ekonomického hlediska: balená minerální voda stojí v přepočtu na litr výrazně více. Nákup se tedy obvykle rychle vrátí.

Mimochodem: Naše výdejníky vody si můžete také pronajmout!

Méně úsilí, větší spokojenost

S výdejníky vody Brita snížíte logistické úsilí spojené s nákupem a skladováním přepravek s nápoji ve vaší firmě.

Díky všestranné a nekomplikované nabídce druhů zvýšíte spokojenost svých zaměstnanců, hostů nebo zákazníků, kteří si mohou načepovat vždy čerstvou a chutnou vodu podle svých preferencí.

Výdejník vody s pevnou vodovodní přípojkou je zařízení pro výdej pitné vody. Na rozdíl od barelových dávkovačů vody se voda nedává z předem naplněné nádoby, ale dávkovač vody je připojen přímo k vodovodnímu potrubí v domě.

Velká výhoda: voda vám nikdy nedojde, ale lze ji vždy odebírat čerstvou v jakémkoli množství. Na své cestě do sklenice nebo láhve je voda z vodovodu filtrována, ochlazována nebo ohřívána a v případě potřeby sycena oxidem uhličitým.

Filtrace pomocí vodních filtrů BRITA zbavuje vodu částic, jako je písek, nečistoty z vodovodního potrubí, a také látek, které mohou být přítomny a které zhoršují výslednou chuť vody. Spolehlivou hygienu zajišťují také speciální hygienické filtry. Získáte tak hygienicky čistou vodu s vynikající chutí.

Výdejníky vody připojené k vodovodnímu řadu místo lahví s vodou

Díky výdejníkům pitné vody je nákup minerální vody zbytečný. Tahání, stohování a přerovnávání přepravek na vodu? Sycená voda je prázdná, neperlivá voda je k dispozici pouze neochlazená? Takové komplikace jsou s výdejníky vody od společnosti BRITA minulostí. Protože naše výdejníky pitné vody poskytují tu správnou vodu pro každou chuť - neomezeně a kdykoli budete chtít.

Jaké výdejníky vody s pevnou přípojkou nabízí společnost BRITA?

Od kompaktního modelu pro kancelář až po vysoce výkonný systém pro jídelny či restaurace: naše řada dávkovačů pitné vody nabízí správné řešení pro každou potřebu. Vždy přesvědčí vysokou kvalitou výrobků, odolností a kvalitním designem. V závislosti na místě instalace doporučujeme různá provedení:

Pultový dávkovač vody

Pultové modely se umísťují na stávající kuchyňské linky. Výběr modelu závisí na požadavcích nabízíme:

  • Výdejník Brita Top Compact až pro 15 osob
  • Výdejník Brita Top Pro pro střední firmy
  • Výdejník  Brita Fill Pro pro velké firmy

Vestavěné výdejníky vody

Vestavný výdejník vody je výčepní kohoutek integrovaný do pracovní desky. Tato technologie neviditelně mizí v dolní skříňce.

  • Výdejník Brita Extra I-Tap nabízí 4 druhy studené vody pouhým stisknutím tlačítka.
  • Výdejník Brita Extra C-Tap dodává volitelně také horkou vodu.

Výdejníky vody pro kanceláře: Na čem záleží

  • Kompletní řešení pro vaše zásobování vodou
  • Opakovaně použitelné láhve k plnění, i s potiskem a logem
  • Chcete ještě nabízet balenou vodu? Žádný problém! Nabízíme široký sortiment opakovaně použitelných lahví v atraktivním designu, vyrobených z přírodních materiálů a nezapomenutelně přizpůsobitelných potiskem vaším logem.Můžete tak propagovat svoji značku a podávat hostům vodu vlastní značky.

Spolehlivá hygiena a čerstvě filtrovaná voda

Výdejníky vody BRITA se používají v hygienicky citlivých zařízeních, jako jsou nemocnice, již více než 20 let. Naše osvědčené řešení HygienePlus splňuje přísné normy hygieny potravin a mikrobiologické specifikace vyhlášky o pitné vodě.

Hygiena, čerstvost a chuť

Kdykoli voda dlouho stojí, mohou se v ní množit choroboplodné zárodky. Na rozdíl od barelů čerpají výdejníky vody, které jsou připojeny k vodovodnímu řadu, pouze takové množství čerstvé vody, které je v daném okamžiku potřeba.

Díky třístupňovému hygienickému systému je voda z výdejníků BRITA obzvláště hygienická.

Výdejníky vody BRITA nabízejí širokou škálu druhů vody: neperlivou nebo perlivou, chlazenou, nechlazenou nebo dokonce horkou. Integrovaná filtrace zajišťuje vždy příjemnou a čerstvou chuť. Ne každému voda z kohoutku chutná. Důvodem jsou obvykle látky, které narušují chuť. Může tedy výdejník Brita skutečně poskytnout chutnou pitnou vodu? Odpověď zní: Ano! Jako odborníci v oblasti optimalizace vody s vlastní senzorickou laboratoří sázíme i u našich výdejníků vody na osvědčenou filtraci BRITA. Speciálně vyvinuté vodní filtry spolehlivě odstraňují nečistoty a látky narušující chuť. Minerální látky jsou zachovány. Tímto způsobem získáváte pitnou vodu vynikající kvality a optimální chuti - doušek za douškem!

 

Jaké jsou požadavky na instalaci výdejníků vody Brita?

Jedinou podmínkou pro instalaci výdejníku pitné vody s pevnou přípojkou je dostatečný prostor a přípojky vody a elektřiny v místě instalace. O instalaci a připojení se samozřejmě postaráme přímo ve vaší firmě.

Rádi vás podpoříme našimi dlouholetými zkušenostmi při výběru správného výdejníku vody Brita s pevnou přípojkou a správného místa instalace.

Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou nabídku, můžete nás navštívit i na naší prodejně v Brně, výdejník vyzkoušet a ochutnat vodu z něj.

Leták ke stažení

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen správně fungovat. Dokument o využití cookies

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím