počet produktů: 0
cena: 0 czk
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 112
celkem: 743194

 Při nákupu nad 1500,- Kč doprava zdarma!

Recyklace - akce!

RECYKLACE FILTRŮ

Za vrácení použité patrony sleva na novou
 

Více ZDE
 

produkty v akci
Filtrační láhev Brita Fill&Go Active limetková
původní cena: 359 czk
199 czk
Brita Marella cool bílá + 5x Maxtra+
původní cena: 1 085 czk
920 czk
Filtrační láhev Brita Fill&Go Vital modrá
původní cena: 439 czk
299 czk
VARNÁ KONVICE RUSSELL HOBBS 20760-57/RH
původní cena: 1 799 czk
1 699 czk
nejprodávanější produkty

Obchodní podmínky

I. Úvodní ustanovení

 1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetového obchodě http://www.brita-filtry.cz/ a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.
 2. Prodávajícím a provozovatel internetového obchodu je:

  Andrija Buličič,
  J. Faimonové 22
  628 00 Brno,

  IČO: 61440990
  DIČ: CZ6906053979

Korespondenční adresa:

Andrija Buličič,
Mariánské nám. 1 
617 00 Brno 
Tel: 534009910
Mobil: 606267975


 

II. Uzavření kupní smlouvy

 1. Veškeré objednávky, podané prostřednictvím elektronického obchodu http://www.brita-filtry.cz/, jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s platnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 2. Údaje uvedené kupujícím musí být pravdivé a přesné
 3. Formulář elektronické objednávky vyplněný kupujícím je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem převzetí objednaného zboží kupujícím.
 4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
 5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny jeho převzetím.
 6. Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zboží a zaplatit celkovou cenu a případně další poplatky (dopravné, balné, dobírka) uvedené v objednávce.
 7. Pokud kupující nesplní svůj závazek odebrat a zaplatit objednané zboží, má prodávající právo odmítnout další objednávky tohoto nakupujícího.
 8. Vyplněním registračního formuláře nebo objednávky dává kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Tyto údaje smí použít prodávající pouze v rámci platných předpisů pro zajištění administrativy a účetnictví firmy.

III. Expediční lhůty a dodací podmínky

 1. objednané zboží Vám bude dovezeno Českou poštou přímo na uvedenou adresu následující den po odeslání. O odeslání zboží budete informováni e-mailem. Do objednávky prosím uveďte adresu, na které budete během dne k zastižení (domů, zaměstnání,....). Pokud nebudete zastiženi, v případě České pošty bude balík uložen na Vaší poště, kurýr GLS vám před doručením balíku řidič zavolá, v případě, že nebudete doma můžete se domluvit na dovozu balíku na jiné místo v rámci města (záleží na řidiči) nebo v jiný čas.
      Dopravné, které hradí příjemce,činí:         
  • Balík do ruky České pošty - dobírka - 110,- Kč vč. DPH (zboží platíte přímo řidiči)
  • Balík do ruky České pošty - platba předem - 90,- Kč vč. DPH (při platbě převodem, kartou, PaySec)
  • Kurýr GLS - dobírka - 130,- Kč vč. DPH (zboží platíte přímo řidiči)
  • Kurýr GLS - platba předem - 110,- Kč vč. DPH (při platbě převodem, kartou, PaySec)
  • Dovoz domů (Brno město)nyní pouhých 50,- Kč vč. DPH ! (rozvoz naší dopravou)
  • Dovoz domů (okolí Brna)* - 90,- Kč vč. DPH (rozvoz naší dopravou)
  • Osobní odběr na Mariánském nám. 1 v Brně -   0,- Kč - v pracovní době
  • Osobní odběr v Blansku (Kavárna Archa,  Hybešova 53a - vedle pošty) -   0,- Kč - út-pá 10-17hod. so 14-18hod.
  • Balík do ruky České pošty -  recyklace - k poštovnému se připočítá 70,- Kč vč. DPH za zpětnou zásilku (v zásilce budete mít štítek ke bezplatnému odeslání použitých filtrů k recyklaci na poště )
  • Kurýr GLS - recyklace - k dopravnému se připočítá 110,- Kč vč. DPH za zpětnou zásilku (řidič od Vás převezme balík s použitými filtry)
  • Uloženka (vyzvednutí na pobočkách Uloženka.cz) - 49,- Kč vč. DPH
  • Uloženka (vyzvednutí na pobočkách Uloženka.cz) dobírka - 69,- Kč vč. DPH
  • Uloženka Recyklace (vyzvednutí na pobočkách Uloženka.cz a podání balíku s filtry k recyklaci) - 95,- Kč vč. DPH
  • Uloženka Recyklace (vyzvednutí na pobočkách Uloženka.cz  a podání balíku s filtry k recyklaci) dobírka - 115,- Kč vč. DPH
  • Zásilkovna (vyzvednutí na pobočkách Zasilkovna.cz) dobírka - 69,- Kč vč. DPH
  • Zásilkovna (vyzvednutí na pobočkách Zasilkovna.cz) - 49,- Kč vč. DPH
  • Zásilkovna Recyklace (vyzvednutí na pobočkách Zasilkovna.cz a podání balíku s filtry k recyklaci) - 85,- Kč vč. DPH
  • Zásilkovna Recyklace (vyzvednutí na pobočkách Zasilkovna.cz a podání balíku s filtry k recyklaci) dobírka - 105,- Kč vč. DPH

           Při objednávce nad 1500,- Kč je dopravné vč. recyklace (Balík do ruky České pošty, Kurýr GLS, Uloženka, nebo dovoz domů) zdarma.

   *Dovoz domů (okolí Brna) platí pro místa cca 25km kolem Brna: např. Šlapanice, Mokrá - Horákov, Modřice, Slavkov u Brna, Rousínov, Ostrovačice, Rosice, Velká Bíteš, Tišnov, Kuřim, Vranov u Brna, Blansko, ...


  Dovoz domů - dobu a den dodání s Vámi dohodneme e-mailem, nebo telefonicky. Rozvoz po Brně obvykle provádíme do druhého dne, okolí Brna do 2-3 dní.  
   
 2. Není-li v popisu objednaného produktu uvedeno jinak, je zboží zpravidla expedováno následující pracovní den po obdržení objednávky.

 3. Tyto podmínky platí pro expedici po České republice. Pro zaslání zboží do zahraničí nás prosím kontaktujte v rubrice "Kontaktní formulář".

IV. Reklamace

 1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem elektronického obchodu http://www.brita-filtry.cz/ a předpisy platnými v ČR při uzavření smlouvy. Před tím, než nám odešlete reklamované zboží, kontaktujte nás. Většinu reklamací řešíme výměnou přes Českou poštu. Řidič Vám na uvedenou adresu přiveze balík s vyměněným zbožím, vadné zboží zašlete poštou na naši adresu (poštovné hradíme my).

V. Odstoupení od kupní smlouvy - vrácení zboží

 1. Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží (v nepoškozeném obalu), bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží nelze vracet na dobírku. Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Prodávající nevrací částku za poplatky související s odesláním zboží.
 2. V případě nepřevzetí objednaného a již zaslaného zboží, je kupující povinen uhradit prodávajícímu dopravné.

VI. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího, právo na změnu ceny

V těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Pokud kupující již zaplatil část nebo celou částku kupní ceny, bude mu vrácena zpět.

 1. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
  1. zboží se již nevyrábí nebo nedodává;
  2. výrazným způsobem se změnila cena zboží.
 2. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na objednávce, zboží je dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší, než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího.

VII. Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

 1. Ve smyslu ustanovení § 1820 odst. 1) písmeno j) občanského zákoníku a § 14 odst. 1 a § 20d a násl. zákona č. 634/1992, na ochranu spotřebitele sděluje prodávající, že s návrhem na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se spotřebitel může obrátit na orgán mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, a to na internetových stránkách www.coi.cz. Česká obchodní inspekce vyřizuje návrhy na mimosoudní řešení spotřebitelských sporů způsobem a za podmínek stanovených příslušnými právními předpisy. Pro vyloučení pochybností žádné ustanovení těchto podmínek nevylučuje možnost spotřebitele obrátit se svým nárokem na civilní soud.
 2. K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: www.coi.cz. Platformu pro řešení sporů on-line nacházející se na internetové adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné využít při řešení sporů mezi prodávajícím a kupujícím z kupní smlouvy.

VIII. Ochrana osobních dat

 1. Kupující poskytuje dobrovolně prodávajícímu své osobní údaje, a to za účelem uzavírání smluv s prodávajícím prostřednictvím jeho internetového obchodu (e-shopu).

 2. Kupující souhlasí, aby prodávající tyto údaje v rámci svých činností, zejména marketingových, zpracovával, tj. shromažďoval, ukládal na nosiče dat, upravoval, vyhledával v nich, uschovával, třídil, kombinoval, používal a likvidoval v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Prodávající je oprávněn tak činit po dobu neurčitou. Tento souhlas může kupující kdykoli odvolat.

 3. Kupující má i nadále právo k přístupu ke všem údajům o své osobě, právo na jejich opravu a další práva stanovená v § 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, o čemž byl prodávajícím informován. Informace o těchto údajích poskytne prodávající kupujícímu kdykoli na základě písemné žádosti.

 4. Osobní data (jako např. jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení, popř. IČ, DIČ, atd.), která jsou součástí objednávky nebo byla prodávajícímu sdělena během registrace kupujícího, jsou prodávajícím považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Prodávající údaje o kupujících zásadně nesděluje třetím osobám, kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky (banky, balíková přeprava apod.), a to pouze v nutném rozsahu.

IX. Závěrečná ustanovení

 1. Předáním objednávky kupující bez výhrad akceptuje cenu zboží, podmínky dodávky a veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den předání objednávky, jakož i v den odeslání objednaného zboží.
 2. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavec 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti právem České republiky.

Reklamační řád

 1. Vznikne-li na zboží dodaném elektronickým obchodem http://www.brita-filtry.cz/ reklamační důvod, může kupující uplatnit reklamaci e-mailem.
 2. Písemné oznámení o zjištěných závadách uplatňuje kupující na e-mailové adrese: info@brita-filtry.cz
  Oznámení o závadách musí obsahovat: jméno kupujícího, adresu, telefonní číslo, e-mail (je-li k dispozici), číslo objednávky, podrobný popis závady a návrh na řešení vzniklé situace. Ve všech případech je třeba předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.
 3. Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození vzniklého při přepravě. Pokud je obal poškozen, pak je kupující povinen dále na místě zkontrolovat, zda nedošlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží je kupující povinen neprodleně informovat jak přepravce, tak prodávajícího, nejpozději však do dvou pracovních dnů od převzetí zboží.

  Upozornění:
  V případě poškození obalu ihned s dopravcem sepište protokol o poškození zásilky. Usnadní to další vyřizování reklamace.
 4. Prodávající informuje kupujícího do tří pracovních dnů po obdržení oznámení o závadách o následném postupu řešení reklamace.
 5. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkcí a škod vzniklých neodborným používáním, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi. Na vady tohoto druhu se nevztahuje případná poskytnutá záruka.

Záruka spokojenosti:
Pokud nejste z jakéhokoli důvodu spokojeni se svým systémem filtrace vody BRITA, můžete nám jej do 30 dnů vrátit a my vám vrátíme celou částku. Rozhodující je datum uvedené na nákupním dokladu. Zašlete, prosím, vodní filtr BRITA spolu s nákupním dokladem, důvodem vrácení, informacemi o bankovním účtu a telefonním číslem na adresu:

Potten & Pannen - Staněk group, spol. s r.o.
Horáčkova 5
140 00 Praha 4
Tel. 00 420 261 227 373
Fax. 00 420 261 227 372


 

Registrující potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami provozovatele obchodu a společnosti Andrija Buličič dává ve smyslu zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby jeho údaje byly zpracovány a uchovány v obchodní databázi provozovatele elektronického obchodu a společnosti Webczech s.r.o..